Ürünler

KOBİLERE MİKRO YAZILIM’DAN TİCARİ YAZILIM: MiKRO JUMP YÜKSELMEK iÇiN SIÇRA!

Sektör bağımsız çalışıyorsanız, birden fazla lokasyonda ya da sektörde faaliyet gösteriyorsanız, uçtan uca tüm ticari işlemlerinizi bir çatı altında toplamak istiyorsanız Mikro Jump tam size göre!

Büyümek isteyen her şirkete lazım. MiKRO JUMP iŞiNiZLE BiRLiKTE BÜYÜR. 

Mikro Jump’ın, “Dış Ticaret” fonksiyonunu da kapsayan İşletme Yönetimi Çözümleri’ni, işiniz ve ihtiyaçlarınız büyüdükçe alabilirsiniz. Üstelik faaliyet gösterdiğiniz sektörlere özel ek çözümleriyle Mikro Jump’ı kendi iş süreçlerinize göre özelleştirebilirsiniz. Böylelikle, henüz ihtiyaç duymadığınız ya da işinizle bir ilgisi olmayan özellikler için ekstra para ödemek zorunda kalmazsınız.

 KONTROLLÜ BÜYÜMEK iSTEYEN HER ŞiRKETE LAZIM!

Sürekli büyüme için, sürekli kontrol ve takip şarttır.

İşte Mikro Jump, şirketinizi uçtan uca kontrol edebilmenizi ve Mikro Asistan güncelleme hizmeti sayesinde mevzuat değişikliklerinden etkilenmemenizi sağlarken, kontrollü büyümeniz konusunda en büyük yardımcınız olacak.Mikro Jump’la sadece bir yazılıma değil, kurumsal bir iş ortağına da sahip olursunuz.

MiKRO JUMP iLE HEM iŞiNiZiN SAHiBi HEM DE HAKiMi OLUN!

Program içinden bankalarla bilgi alışverişi yaparak, finansal hareketlerinizi daha kolay ve hızlı yönetebilirsiniz. Kasa, banka, kredi, çek ve senet işlemlerinizi yapıp nakit akışınızı etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

Masraflarınızdaki yükseliş ve azalış trendlerinizi takip edebilir; oluşan masrafları departman bazlı dağıtarak giderlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

Gelir ve gider bütçelerinizi oluşturabilirsiniz. Üstelik bütçe planlarınızın dışına çıkıp çıkmadığınızı tek tuşla takip edebilirsiniz. Böylelikle, almanız gereken kararları zamanında ve doğru bir şekilde aldığınızdan emin olursunuz.

İşin en kolayı: Mikro Jump ile e-Dönüşüm

  • e-Fatura, e-Arşiv, e-İhracat, e-İrsaliye, e-SMM gibi tüm e-Dönüşüm hizmetlerini tek bir program üzerinden kullanabilirsiniz.Tedarik süreçlerinde beklenmedik sürprizlere son!

Stok durumunuza göre satın alma yaparak, hatalı satın alımların önüne geçebilirsiniz. Ayrıca tedarikçilerinizi kayıt altına alarak, etkin bir satın alma yönetimine sahip olabilirsiniz.Satın alma şartlarını belirleyerek, satın almalarınızı finansal açıdan hatasız yapabilirsiniz.

Tekliften siparişe, tüm satış süreçleriniz kontrol altında! Müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin bilgilerini kayıt altına alarak, etkin bir müşteri ve satış yönetimine sahip olabilirsiniz.

Satışlarınızı, tekliften siparişe, siparişten faturalandırmaya hatta iadeye kadar, fiyat değişikliklerini de işleyerek etkin bir biçimde yönetebilirsiniz. Üreticiyseniz, üretim maliyetlerinizi bilir ve bu sayede fiyatlarınızı rekabette öne çıkacak şekilde belirleyebilirsiniz.

Stok operasyonlarınızı kolayca denetim altına alın! Stok giriş-çıkış hareketlerini takip edebilir, stok envanterlerini yönetebilirsiniz. Stoklarınızı grup, kategori gibi başlıklarda kayıt altına alıp raporlayarak maliyetlerini, kâr ve zarar durumlarını izleyebilirsiniz.

“Sayım İşlemleri” programları ve “Barkodlu Depo”, “Mal Kabul” ve “Sevkiyat” özellikleri sayesinde, depo yönetimlerinizi daha az
iş yüküyle, daha verimli bir şekilde yapabilirsiniz.

Metropol Bilgisayar olarak Mikro Yazılım evi ticari uygulamaları satış ve desteği, Mikro kullanan firmaların yıllık yazılım ve donanım bakım destek hizmeti, Mikro kullanan firmaların finansal yapı, rapor ve analiz danışmanlığı, Bilgisayar ve Çevre Birimleri satış ve desteği, Ağ kurulum ve proje desteği...

Fora Mikro Android / IOS

Fora Mikro uygulaması; Android işletim sistemine sahip cep telefonları, tabletler, el terminalleri ile %100 uyumlu ve Mikro ile eş zamanlı şekilde çalışır.

Bulut Çözümleri

İşinize bulutlara taşıyın. Verilerinizi Güvende tutarken yedekleme hizmetimizle tanışın.

Mikro Jump ile hangi sektörde olursanız olun tüm süreçlerinizi tek bir program ile uçtan uca yönetebilirsiniz. Üstelik siz işlerinizi büyütürken ticari yazılımınız da sizinle birlikte büyür.


Siz de iş süreçlerini verimli ve karlı bir şekilde yönetmek, zamandan ve maliyetten tasarruf etmek, analizler ve veriler ışığında doğru kararlar alıp rekabette öne çıkmak, en büyük olmak istiyorsanız Mikro Fly tam size göre.

TOP