Ürünler

Üreticilere ve büyük işletmelere Mikro Yazılım’dan ticari yazılım: Mikro Fly. 

Büyük işletmelerin hedefleri de büyük olur. Eğer siz de en büyük olmak ve rekabetin önünde yer almak istiyorsanız, tüm grup içi şirketlerinizi tek bir elden yönetmenize olanak tanıyan, tedarikçilerinizden müşterilerinize uzanan bütünleşik bir yapı kurmanızı sağlayan Mikro Fly tam size göre.

Mikro Fly, kurumsal bir iş ortağı gibi çalışarak hem şirketinizi uçtan uca takip etmenize olanak tanır, hem de ihtiyacınıza göre şekillenen fonksiyonlar sunarak bütçenizi rahatlatır. Üstelik, kullandığınız diğer yazılım ürünlerine de kolayca entegre olur.

Mikro Fly ile ulusal ve uluslararası rekabette limitiniz gökyüzü!

Mikro Fly ile neler yapabilirsiniz?

  • Satış, satın alma, üretim, finans, muhasebe ve insan kaynakları fonksiyonlarının otomasyonu sayesinde etkin bir kaynak planlaması yaparsınız. Böylece zaman ve maliyet tasarrufu yapar, verimliliğinizle birlikte kârlılığınızı da artırırsınız.
  • Üretim maliyetlendirme süreçlerini kolayca koordine eder, kârlılık analizi ve maliyet kontrolünü daha etkin biçimde gerçekleştirirsiniz.
  • e-Dönüşüm hizmetlerine tek bir program üzerinden entegre olur, hepsini kolayca yönetirsiniz.
  • Muhasebe ve personel verileriniz otomatik olarak kaydolur, hepsini anlık olarak kontrol edersiniz.
  • İşletme rapor ve analizleriyle performansınızı anlık olarak takip edersiniz.
  • Kullanıcı yetkilendirmeleriyle, veri güvenliğine bağlı personel hatalarını minimuma indirirsiniz.
  • Tüm işlemlerinizi ek bir yazılıma, aktarıma ya da manuel işlemlere gerek duymadan, tek bir platform üzerinden tam entegre biçimde yürütürsünüz.

İster kiralayın, ister satın alın

Mikro Yazılım’ın geliştirdiği alternatif lisanslama sistemi sayesinde, Mikro Fly dilerseniz kullandığınız sürece kiralayabilir, dilerseniz tek seferde yapacağınız ödemeyle satın alabilirsiniz.

Metropol Bilgisayar olarak Mikro Yazılım evi ticari uygulamaları satış ve desteği, Mikro kullanan firmaların yıllık yazılım ve donanım bakım destek hizmeti, Mikro kullanan firmaların finansal yapı, rapor ve analiz danışmanlığı, Bilgisayar ve Çevre Birimleri satış ve desteği, Ağ kurulum ve proje desteği...

Fora Mikro Android / IOS

Fora Mikro uygulaması; Android işletim sistemine sahip cep telefonları, tabletler, el terminalleri ile %100 uyumlu ve Mikro ile eş zamanlı şekilde çalışır.

Bulut Çözümleri

İşinize bulutlara taşıyın. Verilerinizi Güvende tutarken yedekleme hizmetimizle tanışın.

Mikro Jump ile hangi sektörde olursanız olun tüm süreçlerinizi tek bir program ile uçtan uca yönetebilirsiniz. Üstelik siz işlerinizi büyütürken ticari yazılımınız da sizinle birlikte büyür.


Siz de iş süreçlerini verimli ve karlı bir şekilde yönetmek, zamandan ve maliyetten tasarruf etmek, analizler ve veriler ışığında doğru kararlar alıp rekabette öne çıkmak, en büyük olmak istiyorsanız Mikro Fly tam size göre.

TOP