Hizmetler

Satış ve Kurulum

Metropol yazılım olarak , Mikro ve Fora Yazılım Programlarına hem uzak bağlantı hem de yerinde servis hizmetleri vermekteyiz. Mikro Yazılımın Jump ve Fly programları ile kendi yazılımımız olan Fora Yazılımın satış, kurulum ve eğitim faaliyetlerini yürüterek  sorunları hem uzak bağlantı ile çözmek hem de yerinde servis hizmetleri vererek müşterilerimize satın aldıkları programları maximum verimlilikte kullanmaları sağlamak öncelikli amacımızdır.

Metropol Bilgisayar olarak Mikro Yazılım evi ticari uygulamaları satış ve desteği, Mikro kullanan firmaların yıllık yazılım ve donanım bakım destek hizmeti, Mikro kullanan firmaların finansal yapı, rapor ve analiz danışmanlığı, Bilgisayar ve Çevre Birimleri satış ve desteği, Ağ kurulum ve proje desteği...

Fora Mikro Android / IOS

Fora Mikro uygulaması; Android işletim sistemine sahip cep telefonları, tabletler, el terminalleri ile %100 uyumlu ve Mikro ile eş zamanlı şekilde çalışır.

Bulut Çözümleri

İşinize bulutlara taşıyın. Verilerinizi Güvende tutarken yedekleme hizmetimizle tanışın.

Mikro Jump ile hangi sektörde olursanız olun tüm süreçlerinizi tek bir program ile uçtan uca yönetebilirsiniz. Üstelik siz işlerinizi büyütürken ticari yazılımınız da sizinle birlikte büyür.


Siz de iş süreçlerini verimli ve karlı bir şekilde yönetmek, zamandan ve maliyetten tasarruf etmek, analizler ve veriler ışığında doğru kararlar alıp rekabette öne çıkmak, en büyük olmak istiyorsanız Mikro Fly tam size göre.

TOP