Hizmetler

Bakım Anlaşmaları

20 yıllık tecrübemiz ve Uzman kadromuz ile  Türkiye'nin her yerine  Mikro Yazılım Destek, Eğitim, Danışmanlık, Proje Yönetimi ve Satış hizmetleri vermekteyiz.

Türkiye‘de faaliyet gösteren firmalara Uzman Mikro Destek Ekibimiz ile Bakım anlaşması olmayan yeni müşterilerimiz bakım anlaşması yaparak ay içerisinde sınırsız destek alabilirler. Periyodik Bakım Anlaşması ile kurumsal ve kobilerin Bakım, Onarım ve Destek işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.. 

  1.  Uzaktan Bağlantı ile Mikro Destek
  2.  Yerinde Mikro Destek

Mikro Yazılım Desteğine ihtiyacınız varsa hemen arayın;

Müşteri Destek Hattı: 444 1 229

Metropol Bilgisayar olarak Mikro Yazılım evi ticari uygulamaları satış ve desteği, Mikro kullanan firmaların yıllık yazılım ve donanım bakım destek hizmeti, Mikro kullanan firmaların finansal yapı, rapor ve analiz danışmanlığı, Bilgisayar ve Çevre Birimleri satış ve desteği, Ağ kurulum ve proje desteği...

Fora Mikro Android / IOS

Fora Mikro uygulaması; Android işletim sistemine sahip cep telefonları, tabletler, el terminalleri ile %100 uyumlu ve Mikro ile eş zamanlı şekilde çalışır.

Bulut Çözümleri

İşinize bulutlara taşıyın. Verilerinizi Güvende tutarken yedekleme hizmetimizle tanışın.

Mikro Jump ile hangi sektörde olursanız olun tüm süreçlerinizi tek bir program ile uçtan uca yönetebilirsiniz. Üstelik siz işlerinizi büyütürken ticari yazılımınız da sizinle birlikte büyür.


Siz de iş süreçlerini verimli ve karlı bir şekilde yönetmek, zamandan ve maliyetten tasarruf etmek, analizler ve veriler ışığında doğru kararlar alıp rekabette öne çıkmak, en büyük olmak istiyorsanız Mikro Fly tam size göre.

TOP