Fora Yazılım

Satış Ekiplerinin Sıcak ev Soğuk satış süreçlerini Mobil Cihazlar üzerinden yönetilmesini sağlayan ve Satış verimliliğini arttıran Fora Yazılım Müşteri taleplerinin en iyi şekilde karşılanması için hazırlandı.

Hem OFF-LINE hem ONLINE çalışabilen, Stok depo adetlerini ve Cari Bakiyelerinizi anlık olarak bağlantı kurulduğunda güncelleyebilen bir yazılıma sahip olmak istiyorsanız Fora Yazılımı Tercih ediniz.

Satış ekiplerinin rotalarını belirleyerek etkili araç takibi ve tasarruf gibi avantajlar sayesinde maliyetlerinizi düşürür ve Satış süreçlerini daha verimli hale getirmiş olursunuz.

  • Daha verimli müşteri takibi,
  • Yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti,
  • Barkod okuma ile hızlı giriş,
  • Depolarda sipariş ve sayım kargaşasına son,
  • Dış yazılımlardan aktarım özelliği.

Metropol Bilgisayar olarak Mikro Yazılım evi ticari uygulamaları satış ve desteği, Mikro kullanan firmaların yıllık yazılım ve donanım bakım destek hizmeti, Mikro kullanan firmaların finansal yapı, rapor ve analiz danışmanlığı, Bilgisayar ve Çevre Birimleri satış ve desteği, Ağ kurulum ve proje desteği...

Fora Mikro Android

Fora Mikro uygulaması; Android işletim sistemine sahip cep telefonları, tabletler, el terminalleri ile %100 uyumlu ve Mikro ile eş zamanlı şekilde çalışır.

Bulut Çözümleri

İşinize bulutlara taşıyın. Verilerinizi Güvende tutarken yedekleme hizmetimizle tanışın.

Mikro Jump ile hangi sektörde olursanız olun tüm süreçlerinizi tek bir program ile uçtan uca yönetebilirsiniz. Üstelik siz işlerinizi büyütürken ticari yazılımınız da sizinle birlikte büyür.


Siz de iş süreçlerini verimli ve karlı bir şekilde yönetmek, zamandan ve maliyetten tasarruf etmek, analizler ve veriler ışığında doğru kararlar alıp rekabette öne çıkmak, en büyük olmak istiyorsanız Mikro Fly tam size göre.

TOP