Kurumsal

Metropol Bilgisayar

Metropol Bilgisayar olarak Mikro Yazılım evi ticari uygulamaları satış ve desteği, Mikro kullanan firmaların yıllık yazılım ve donanım bakım destek hizmeti, Mikro kullanan firmaların finansal yapı, rapor ve analiz danışmanlığı, Bilgisayar ve Çevre Birimleri satış ve desteği, Ağ kurulum ve proje desteği, Mikro Ticari Uygulama Satış ve Desteği, Bakım Anlaşmaları, Danışmanlık, Satış ve Kurulum, Bulut Bilişim hizmeti verir.

Kurumların ihtiyaçlarını analiz eder, en uygun yazılım paketini tespit eder ve kurarız. Ticari uygulamalar ancak doğru bir kurulum ve entegrasyon ile verimli olabilirler. Metropol Bilgisayar olarak farklı sektörlerde yıllardır edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde en doğru kurulumu en kısa zamanda gerçekleştiririz

Misyon ve Vizyonumuz

Vizyonumuz: Teknolojiyi katma değere dönüştüren hizmetlerimizle, bilgi teknolojileri alanında değişime yön veren, sektör lideri konumunda bir çözüm şirketi olmak.

Misyonumuz: Müşterilerimizin verimliliklerini arttırmak için yeni teknolojileri yakından takip ederek, kurumsal bilgi birimimiz ile rekabet avantajı sağlayacak en uygun teknoloji çözümlerini tek noktadan güvenilir, yenilikçi ve kalıcı bir işbirliği içinde sunmaktır.

Değerlerimiz

  • Önce insan anlayışını temel prensip olarak benimsemek.
  • Hizmette farklılık ve artı değer yaratmak.
  • Gelişime ve değişime ayak uydurmak.
  • Müşteri ve sonuç odaklı olmak.
1993

Metropol Bilgisayar

İş hayatında bilgisayarların kullanılmasıyla beraber artan otomasyon ihtiyacının karşılanması verilerin saklanması ve ulaşılması hizmetlerini üretmek üzere 1993'te kurulmuştur.

Bugün

Her sektörden bir çok firmanın verilerini işlemek, analiz etmek, muhasebe kayıtlarını tutmak ve raporlamak gibi değişik ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyor, güncel teknolojiye uygun çözümler üretiyoruz

Yarın

Kuruluşumuzdan günümüze elde ettiğimiz tüm kazanımların portföyümüz olduğunun farkındayız. Sizlere verdiğimiz hizmetlerin devamlılığı ve kalitesinin artması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

.

Fora Mikro Android

Fora Mikro uygulaması; Android işletim sistemine sahip cep telefonları, tabletler, el terminalleri ile %100 uyumlu ve Mikro ile eş zamanlı şekilde çalışır.

Bulut Çözümleri

İşinize bulutlara taşıyın. Verilerinizi Güvende tutarken yedekleme hizmetimizle tanışın.

Mikro Jump ile hangi sektörde olursanız olun tüm süreçlerinizi tek bir program ile uçtan uca yönetebilirsiniz. Üstelik siz işlerinizi büyütürken ticari yazılımınız da sizinle birlikte büyür.


Siz de iş süreçlerini verimli ve karlı bir şekilde yönetmek, zamandan ve maliyetten tasarruf etmek, analizler ve veriler ışığında doğru kararlar alıp rekabette öne çıkmak, en büyük olmak istiyorsanız Mikro Fly tam size göre.

TOP